Rami ****** Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rami ****** Lisesi

Rami ****** Lisesinde Okuyanların Buluşma Noktası .

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

2 Tane ßomba Fıkra (Duymayanlar için) DaL iÇéRi--->

YazarMesaj
TırTıL
R.A.L - 9. Sınıf Öğrencisi
 R.A.L - 9. Sınıf Öğrencisi
TırTıL

2 Tane ßomba Fıkra (Duymayanlar için) DaL iÇéRi---> Empty
MesajKonu: 2 Tane ßomba Fıkra (Duymayanlar için) DaL iÇéRi--->   2 Tane ßomba Fıkra (Duymayanlar için) DaL iÇéRi---> Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 7:59 pm

Still Sevgisi

Öğretmen öğrencilere soru soruyor: - \"Ağaçta 7 kuş var. Avcı ateş ediyor, 3 tanesini vuruyor. Ağaçta kaç kuş kaldı?\" Biri cevap veriyor: - \"4 kuş kalır.\" Başka bir çocuk da hemen atılır: - \"Hayır öğretmenim ateş edince bütün kuşlar uçar, ağaçta hiç kuş kalmaz...\" Öğretmen bunun üzerine: - \"Cevap yanlış ama stilini sevdim\", der. Çocuk buna karşılık verir: - - \"Öğretmenim, ben de bir soru sormak istiyorum... Karşıdan 3 bayan geliyor, ellerinde dondurma var. Biri yalayarak yiyor, biri emerek, biri de ısırarak... Bu bayanlardan hangisi evlidir?\" Öğretmen düşünüyor, düşünüyor... - \"Emerek yiyen evlidir\", diyor... Çocuk cevap veriyor: - \"Hayır öğretmenim, parmağında alyansı olan... Ama ben de sizin stilinizi sevdim..\"

Yavaşla xD

adam yepyeni porshe'yi almış deniyormuş.bastıkça hızı artmaktaymış.100,150,200,250.... birden karşısına bir tabela çıkmış:yavaşla 50km aman her seferinde bizi bulur tam gazladık yol çalışmasına denk geldik!söylenip seri bir şekilde vites küçülttmüş 4..3.. arbanın hızı 50 km düşmüş.bir süre böyle bir tabela daha yavaşla 40 km böyle yol çalışmasıda olurmu?söylemeleriyle vitesi daha da küçültmüş. Bir süre sonra yavaşala 30 km yazılı tabela görmüş hızını 30'a düşürümüş.Artık Porshe isyan sesleri çıkartmaya başlamış. Bir tabela daha:Yavaşla 20 km.Neredeyse araba durdu.Yine bir tabela yavaşla 10 km Porshe 1'inci viteste 10 km kadar gittikten sonra bir tabela daha çıkmış.

"YAVAŞLA KASABASINA HOŞGELDİNİZ"

2 Tane ßomba Fıkra (Duymayanlar için) DaL iÇéRi--->
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaç tane 1'iniz Var ...? :)
» Fıkra (gülme garantisi)
» ben,m için ne yapardn
» ULKEMİZ İÇİN SADECE 1 DK!
» Üstteki üYe İçin Cinayet PLanı :)