Rami ****** Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rami ****** Lisesi

Rami ****** Lisesinde Okuyanların Buluşma Noktası .

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Siz Yazmayı Denediniz mi?

+2
Lydia
Turin Turambar
6 posters
YazarMesaj
Turin Turambar
Moderatör * R.A.L - 9. Sınıf Öğrencisi
Turin Turambar

Siz Yazmayı Denediniz mi? Empty
MesajKonu: Siz Yazmayı Denediniz mi?   Siz Yazmayı Denediniz mi? Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 7:12 pm

Belki hepimizin içinde yazı yazmak, bir şeyler ortaya çıkarmak gelir ama bir çoğumuz üstesinden gelemeyiz pek çok kez. Aslında sabır işteyen bir olgu bu. Kolay olmayan, sabır isteyen ve sonunda görüp gurur duyduğunuz bir olgu. Belki kolay değil gerçekten ama denemekten vazgeçmeyin. Bir süre sonra bir günde bile sayfalarca yazdığınızı göreceksiniz...

Aramızda yazan arkadaşlarımız var mı? : P Ben kendi yazılarımın girişleri paylaşacağım. Devamları kulübümde olacak. : P : )
Lydia
Admin ~ R.A.L - 9. Sınıf Öğrencisi
Lydia

MesajKonu: Geri: Siz Yazmayı Denediniz mi?   Siz Yazmayı Denediniz mi? Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 7:16 pm

Beeen ! Very Happy Yeni bi hikayeye başlamıştım. Bende bir kaç bölüm yazabilirim. :]
iLKaY
R.A.L - 9. Sınıf Öğrencisi
iLKaY

MesajKonu: Geri: Siz Yazmayı Denediniz mi?   Siz Yazmayı Denediniz mi? Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 11:24 am

Siyasete Çok MerakLıyımdıR.Allah İzin VeRiRse Politikaya atılMaya Düşünüyorum.Bu güne Dek çok kiTap Okudum Ve En sonunDa KenDi GöRüşLeriMi YanSıtabileCeğim Bir Kitap Yazmaya Karar Verdim."Özel Mülkiyet Ve Sosyalizm" adlı Kitabıma 2008 Senesinin Basında YazmaYa BaşLadım.Kitabı El yazımLa Yazmıştım(15 Sayfa Kadar)Ve SoNRa Sayfaları Kaybettim:(ŞimDi TekRar BaşLaDıM Ama Bu SeFer Pc De Yazıyorum Henüz 5.SayFadayım.Çok Uzun Sürcek Çoook :)Yazmasına YazaRım ama ÇoğunuZ AnLamaz..
Turin Turambar
Turin Turambar

MesajKonu: Geri: Siz Yazmayı Denediniz mi?   Siz Yazmayı Denediniz mi? Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 8:59 pm

"Çoğunuz anlamaz" gibi bir önyargı ile kitap yazmaya başlayacaksan... İşin çok zor. İlk kitaplar pek başarılı olmayabilir. Hatta vasat bile olabilir. Ama önemli olan daha iyisine ulaşmaya çabalamak. Eminim içinizde o hırs vardır hepinizin. Smile
iLKaY
iLKaY

MesajKonu: Geri: Siz Yazmayı Denediniz mi?   Siz Yazmayı Denediniz mi? Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 9:16 am

Dostum ben o cümleyi forumdakiler için kullandım.Sonuçta çoğumuz yaşıtız,bu yaştaki "çoğu"gençlerin bu meselellere ilgisi olmuyo.Yoksa kitap yazmaya forumdakiler anlamaz diyerek başlamadım:DAnlayan çok oluyo merak etme.İsteyene, ben okurum,merakım var,öğrenmek istiyorum diyene kapım açık,zevkle yazarım..
TırTıL
TırTıL

MesajKonu: Geri: Siz Yazmayı Denediniz mi?   Siz Yazmayı Denediniz mi? Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:40 am

İlkay bi Kitap Yazsın Tum Stoklarını Ben Alıcam zuahzahz Zaten Kimse Okumaz :p
kardelen
kardelen

MesajKonu: Geri: Siz Yazmayı Denediniz mi?   Siz Yazmayı Denediniz mi? Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 8:18 pm

ben gençlik romanı yazıyorm hala 35. sayfadym devamını lise başlayınca gtrmedim bir türlü!! Yazmayıda okumayıda çok seviyorum SmileSmile
http://rami******lisesi.yetkin-forum.com
TırTıL
TırTıL

MesajKonu: Geri: Siz Yazmayı Denediniz mi?   Siz Yazmayı Denediniz mi? Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 8:24 pm

Piii herkes Bişiler Yasıo walla Bi Ben Hayattan Kopmuşum Hic bisi Yazmam Etmem okumam Smile
kardelen
kardelen

MesajKonu: Geri: Siz Yazmayı Denediniz mi?   Siz Yazmayı Denediniz mi? Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 8:27 pm

okursan kendini geliştirirsin birşeyler ögrenmek ve zamanımı değerlendirmek güzel konuşmak için okuyorum yazıyorum çünkü kendimi böyle ifade ediyorum herkezi kendini ifade şekli ayrıdır öyle deme.
http://rami******lisesi.yetkin-forum.com
LoLoLoLo

LoLoLoLo

MesajKonu: Geri: Siz Yazmayı Denediniz mi?   Siz Yazmayı Denediniz mi? Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 9:40 pm

::::::::::Serkan Sana Katılıyorum Kardesım::::::::::::

Siz Yazmayı Denediniz mi?
1 sayfadaki 1 sayfası