Rami ****** Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rami ****** Lisesi

Rami ****** Lisesinde Okuyanların Buluşma Noktası .

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

15 Yıldan Beri Uyuyamıyor !

YazarMesaj
iLKaY
R.A.L - 9. Sınıf Öğrencisi
 R.A.L - 9. Sınıf Öğrencisi
iLKaY

15 Yıldan Beri Uyuyamıyor ! Empty
MesajKonu: 15 Yıldan Beri Uyuyamıyor !   15 Yıldan Beri Uyuyamıyor ! Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 7:35 pm

DİYARBAKIR'ın Ergani İlçesi'nde oturan 65 yaşındaki Zülfi İpek, gördüğü tedavilerin sonuç vermediğini, 15 yıldan bu yana uyuyamaktan yakındı.

İlçeye bağlı Cömert Köyü'nde oturan, 50 yaşına kadar çiftçilikle uğraşan Zülfi İpek, 15 yıl önce ortaya çıkan uykusuzluk sorunu nedeniyle büyük sıkıntı çektiğini söyledi. Uykusuzluk hastalığının geçici olduğunu düşünerek sabah saatlerine kadar televizyon izlediğini söyleyen Zülfi İpek, her yolu denediğini yine uyuyamadığını anlattı. Zülfi İpek, şöyle konuştu:

İki ay Diyarbakır'daki Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gördüm. Burada netice alamadım. Elazığdaki hastanelerde tedavi gördüm, birçok doktor gezdim ama uykusuzluk hastalığıma kimse çare bulamadı. 15 yıldır uykuya hasretim. Bütün gün uyumak istiyorum ancak, bir türlü bunu başaramıyorum.

Zülfi İpek'in uykusuzluk hastalığı en çok eşi Esma İpek'i rahatsız etti. Eşinin rahatsızlığı nedeniyle büyük sıkıntı çektiğini anlatan Esma İpek, şunları söyledi:

Eşim 24 saat ayakta ve sabaha kadar geziyor, oturuyor uzanıyor, gözüne uyku girmiyor. Tam 15 yıldır bu çileyi çekiyor. İlk başlarda uyuyamadığı zaman ben de çok sıkıntı çekiyordum. Şimdi biraz alıştım. Ama yine de onun bu hali benim de uykumu kaçırıyor.

15 Yıldan Beri Uyuyamıyor !
1 sayfadaki 1 sayfası